ОФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ’ЮТОР ПРОМО-ОДЯГУ ТМ “JHK”

032 253-33-02, 050 433-70-50, 098 173-32-93, 095 863-16-06, 050 434-13-88

ПРАЙС

Друк на тканині

Індивідуальний підхід до кожного замовлення - це наше кредо. Насправді дуже важко відобразити в одному прайс-листі ціну для робіт різної складності. В більшості випадків неможливо швидко визначити правильну вартість замовлення клієнта: наявність дрібних деталей, тонких ліній, спецефектів і інших факторів суттєво впливають на формування ціни. Надсилайте Ваші малюнки і ми індивідуально порахуємо вартість Вашого замовлення! Пам’ятайте: 

"Ціна – це не догма, а підстава до дискусії!"

ТЕКСТИЛЬ

Шановні покупці! Вибираючи продукцію ТМ "JHK" - Ви купуєте продукт дуже високої якості. Футболки, футболки-поло, реглани, светри - це є простий та зручний одяг, призначений для повсякденного використання.

Ми впевнені, що наші ціни є доволі конкурентними. В той же час ми усвідомлюємо, що у Вас можуть бути інші, дешевші пропозиції на покупку схожого товару. Будь ласка, задумайтесь над тим, що надаючи перевагу найдешевшій пропозиції, Ви також повинні враховувати ризик, на який Ви йдете. А якщо Ви на нього готові іти, то у Вас безумовно є можливість заплатити за те, що краще!


Ви можете ознайомитися з цінами на текстиль в розділі "ПРОДУКЦІЯ". Щоб отримати повний прайс на текстиль - зробіть запит на info@berrytex.com.ua

Бажаємо Вам вдалих покупок!!!