ОФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ’ЮТОР ПРОМО-ОДЯГУ ТМ “JHK”

032 253-33-02, 050 433-70-50, 098 173-32-93, 095 863-16-06, 050 434-13-88

ДРУК НА ТКАНИНІ

Вам потрібен друк на тканині, але Ви не можете вибрати оптимальний спосіб нанесення? Ми заощадимо Ваші гроші і завжди запропонуємо Вам правильнее рішення!!!

Залежно від завдань і вимог замовника ми пропонуємо шовкотрафаретний, трансферний та літотрансферний друк. Коротко про переваги та застосування кожного з видів друку:

Шовкотрафаретний друк (шовкографія, прямий друк) - методу друку, при якому зображення наноситься безпосередньо на тканину, шляхом «продавлення» фарби через трафарет.

Переваги:

- відмінна яскравість і насиченість кольору;
- фарба проникає в структуру тканини, зберігаючи її еластичність;
- можливість використання великої кількості спецефектів (блиск, фольга, неон, 3D , та ін.);
- відмінна зносостійкість;
- рекомендуємо для друку великих тиражів та малюнків великого розміру.

«Вимоги до файлів»
«Важлива інформація при розміщенні замовлення»
«Прайс»

Трансферний шовкотрафаретний друк - метод друку, при якому зображення спочатку наноситься на спеціальний папір шляхом «продавлення» фарби через трафарет, а потім, за допомогою термопресу, переноситься на тканину.

Переваги:
- відмінна яскравість і насиченість кольору;
- відмінна зносостійкість;
- низька собівартість друку при великих тиражах;
- економія транспортних витрат: немає необхідності відправляти крій або готові вироби на друк, Ви можете переносити трансфери у себе на виробництві!!! І завжди в потрібний Вам час!!!
- трансфери можна наносити на крій або готові вироби по мірі необхідності - ідеальне рішення для інтернет-магазинів;
- рекомендуємо для друку малюнків невеликого розміру (логотипи, розмірні етикетки і т.п.) та обов'язково великих тиражів.

«Вимоги до файлів»
«Важлива інформація при розміщенні замовлення»
«Прайс»

 

Вимоги до файлів

- Для векторних зображень — це формат файлів: EPS, Adobe Illustrator (будь-якої версії), Corel Draw (будь-якої версії). Шрифти повинні бути перетворені в криві або прикріплені файли шрифтів.
- Для растрових зображень — це формат файлу: TIFF, JPEG. Мінімальна роздільна здатність 200 dpi, розмір зображення 1:1.

Якщо Ви не розумієте, про що йде мова, просто надішліть нам електронною поштою те, що у Вас є - а ми вже розберемося, що з цим робити! Якщо у Вас немає малюнка, а лише ідеї про те, що Ви хочете бачити на своїх виробах - доручіть нам розробити малюнок за додаткову плату.

Напишіть або розкажіть нам Ваші побажання, і ми зробимо все можливе, щоб швидко втілити Ваше бачення в життя! Ми також зобов’язуємося не використовувати надіслані Вами фотографії і зображення в комерційних цілях без Вашого дозволу.

Важлива інформація при розміщенні замовлення

Для швидкої обробки замовлення нам важлива наступна інформація:

- кількість замовлення;
- розмір друку;
- колір друку (бажано вказати номер кольору з палітри Pantone TPX); 
- колір і склад тканини;
- бажаний термін виготовлення замовлення.

З попереднього досвіду Ви, напевно, знаєте, що у процесі друку помилки трапляються. Ми не зможемо змінити що-небудь, якщо надісланий Вами крій під час сушіння всідається. Але ми вважаємо своїм обов'язком повідомити Вас про це до початку друку. Ми дуже цінуємо наші відносини з клієнтами і робити все можливе, щоб уникнути непорозумінь. Ми будемо раді, якщо Ви приймете до уваги такі важливі моменти.

Кольоропередача. Ви повинні пам'ятати, що зображення на екрані кожного окремого монітору різне. Якщо при виконанні замовлення потрібно приділити особливу увагу бездоганній передачі кольору – надайте нам номер кольору з палітри Pantone TPX. Ідеальне рішення – замовити зразок друку на тій тканині, що і друк основного замовлення.

Якщо ви плануєте надіслати для друку крій, то збільшіть його кількість на 2% (мінімум 10-15 штук). Це дозволить нам замінити зіпсовану тканину у випадку помилки.

При розкрої частини тканини залишаються. Надішліть нам невелику кількість разом з кроєм. Ми використаємо її для підбору кольорів і налаштування машини. В іншому випадку ми змушені будемо використовувати крій.

Не забудьте надати схему розміщення друку на крої або готовому виробі!

Перед затвердженням макету ретельно перевірте всі відомості. Знайдені помилки в готовому виробі не є підставою для претензій, якщо макет був затверджений замовником.