ОФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ’ЮТОР ПРОМО-ОДЯГУ ТМ “JHK”

032 253-33-02, 050 433-70-50, 098 173-32-93, 095 863-16-06, 050 434-13-88

ОПЛАТА І ДОСТАВКА

Після оформлення замовлення наші менеджери зв'яжуться з Вами для його уточнення, а також уточнення обраних Вами способів оплати та доставки. Будемо вдячні, якщо Ви ознайомитеся з ними заздалегідь.

ДОСТАВКА ТОВАРУ

Пропонуємо Вам наступні способи доставки замовленого Вами товару:

1 . Доставка по Україні кур'єрською службою.

Основним партнером для нас є кур'єрська служба "Нова Пошта". Представництва цієї компанії відкриті в сотнях населених пунктів України:
http://novaposhta.ua/frontend/brunchoffices/ua
Зверніть увагу, якщо у Вашому місті діє декілька відділень - вкажіть на якому з них Вам буде зручніше забрати Ваше замовлення. Так само звертаємо Вашу увагу на той факт, що товар може знаходиться безкоштовно на складі "Нової Пошти" тільки перші 5 діб з моменту його прибуття в місто призначення. На шосту добу посилка автоматично буде повернута відправнику без додаткового попередження отримувача. 

Для Вашої зручності ми також можемо відправити замовлення кур'єрською службою:
Автолюкс - http://www.autolux.ua/Predstavitelstva
Євроекспрес - http://www.euroexpress.net.ua
Делівері - http://delivery-auto.com/uk-UA/Representatives/RepresentativesList
САТ - http://www.sat.ua/new/ru/about/regions/

2. Доставка кур'єром по місту (Львів)

Найзручніший спосіб отримання замовлення. Доставка здійснюється на наступний день після замовлення. Наш співробітник зв'яжеться з Вами, щоб обговорити час і місце доставки! Вартість послуги - 100 грн для замовлень вартістю до 10 000 грн. Для замовлень вартістю більше 10000 грн. доставка безкоштовна.

3. Термінова доставка кур'єром по місту (Львів)

Якщо Вам необхідно отримати товар максимально оперативно - ми пропонуємо скористатися послугою термінової кур'єрської доставки. У цьому випадку замовлення буде доставлене Вам в період до 3 годин з моменту замовлення. Вартість послуги - 150 грн.

4. Самовивіз

Найшвидший спосіб отримання замовлення. Якщо Ви бажаєте забрати замовлення самостійно – Ви можете зробити це з 9:00 до 18:00 (в будні) за адресою:
м.Львів, вул. Городоцька 242 (детальна карта проїзду).

Для отримання замовлення Вам буде необхідно пред'явити документ, що засвідчує Вашу особу та повідомити номер замовлення. Про час Вашого візиту просимо повідомити заздалегідь!

ОПЛАТА ЗАМОВЛЕННЯ

Пропонуємо Вам наступні варіанти оплати:
- безготівковий розрахунок згідно виставленому рахунку;
- банківський переказ;
- оплата на картковий рахунок «Приватбанку»;
- готівковий розрахунок в офісі компанії або кур'єру при отриманні товару;
- післяплата у відділенні «Нової пошти» при отриманні товару (за умови сплати гарантованого платежу в сумі від 100 грн за зворотню відправку на випадок відмови від замовлення)