Оплата та доставка

Після оформлення замовлення наші менеджери зв'яжуться з Вами для його уточнення, а також уточнення обраних Вами способів оплати та доставки. Будемо вдячні, якщо Ви ознайомитеся з ними заздалегідь.

ДОСТАВКА ТОВАРУ

Пропонуємо Вам наступні способи доставки замовленого Вами товару:

1. Доставка по Україні кур'єрською службою.

http://novaposhta.ua/frontend/brunchoffices/ua

Зверніть увагу, якщо у Вашому місті діє декілька відділень - вкажіть на якому з них Вам буде зручніше забрати Ваше замовлення. Так само звертаємо Вашу увагу на той факт, що товар може знаходиться безкоштовно на складі "Нової Пошти" тільки перші 5 діб з моменту його прибуття в місто призначення. На шосту добу посилка автоматично буде повернута відправнику без додаткового попередження отримувача.

2. Доставка кур'єром по місту (Львів)

Найзручніший спосіб отримання замовлення. Наш співробітник зв'яжеться з Вами, щоб обговорити час і місце доставки! Вартість послуги - 100 грн для доставки велокур'єром та 200 грн для доставки автокур'єром.  

3. Самовивіз

Найшвидший спосіб отримання замовлення. Якщо Ви бажаєте забрати замовлення самостійно – Ви можете зробити це з 9:00 до 18:00 (в будні) за адресою: м.Львів, вул. Городоцька 242 (детальна карта проїзду).

Для отримання замовлення Вам буде необхідно пред'явити документ, що засвідчує Вашу особу та повідомити номер замовлення. Про час Вашого візиту просимо повідомити заздалегідь!

ОПЛАТА ЗАМОВЛЕННЯ

  • Пропонуємо Вам наступні способи оплати замовленого Вами товару:
  • – безготівковий розрахунок згідно виставленому рахунку;
  • – оплата банківською карткою в офісі компанії
Scroll top